Web Tasarım

Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Web Tasarım

Ruby Medya olarak dijital pazarlama alanında hiçbir şeyin sadece ‘olmuş olması için’ yapılmasına inanmıyoruz. Hele ki internetteki varlığınızın en önemli parçası olan web sitenizin bu şekilde yapılmasına tamamen karşıyız.

TASARIM MI İŞLEV Mİ?
Bir şirketiniz varsa şirketlerinizin hedefleri de vardır. Web sitenizin şirketinizi hedeflerine ulaştırma konusunda ne kadar etkili olduğunu hiç düşündünüz mü?

Son tüketici veya işletmeler satın alma kararlarından önce internette araştırma yapıyorlar. Bunu muhtemelen siz de yapıyorsunuz. Bu konuda kendi alışkanlıklarınızı bilinçli bir şekilde gözden geçirdiğinizde tasarım kadar verilen mesajın da önemli olduğunu göreceksiniz.

Web sitenizin dijital pazarlama stratejinizin en önemli parçası olduğunu unutmayın. Web siteniz, markanızı, ürünlerinizi, şirketinizi ve değerlerinizi en etkili şekilde karşı tarafa iletmelidir.

WEB SİTELERİNİ NASIL YAPIYORUZ?

Ruby Medya olarak sunduğumuz web tasarım hizmeti sadece tasarımla kalmıyor. Dijital pazarlama konusunda uzman ajansımız tüm hizmetlerinde şirketinizin hedeflerini her şeyin üstünde tutuyor. Bu nedenle arayüz tasarımından kullanılan imajlar ve dile kadar her şeyi şirketinizin hedeflerine ve sizi bu hedeflere ulaştıracak olan hedef kitlenize göre hazırlıyoruz.

Mevcut tasarım ve internet trendlerine uygun oluşturduğumuz web sitelerinin tamamı duyarlı tasarım (responsive) tekniğiyle tüm cihazlara uyumlu şekilde hazırlanıyor.

SEO dostu kodlama, içerik ve teknik iyileştirmeler ile sunduğumuz siteler Google ve diğer büyük arama motorlarında daha üst sıralarda çıkmanızı kolaylaştırıyor.

Müşterilerimize sitelerini hazırlayarak vermekle işimiz tabii ki de bitmiyor. Sitenizin performansı ile ilgili sürekli optimizasyonlar ve ziyaretçi analizlerini sunuyoruz. İçerik yönetim sistemi entegre edilen sitelerin yönetimi için yerinizde eğitim veriyoruz.

Yepyeni internet siteniz ile ilgili konuşmak için bizi hemen 0212 466 45 35 ve 0555 229 55 55 no’lu telefonlardan arayın veya sizi aramamız için aşağıdaki formu doldurun.

Ruby Medya Hakkında…

Ruby Medya, web tasarımdan SEO’ya, sosyal medya yönetiminden e-posta pazarlamaya, internet reklamcılığından içerik pazarlamaya tüm dijital pazarlama hizmetlerini bütçe gözetmeksizin tüm müşterilerine özel stratejiler oluşturarak sunan bir ajanstır.

Zeytinlik Mah. Yakut Sok. Sağlık Apt. No: 58 / 12 Bakırköy – İstanbul

0212 466 45 35
0555 229 55 55

Hemen Başlayalım!