Sosyal Medya Yönetimi

Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Sosyal Medya Yönetimi

Şimdiki anlamıyla hayatımıza henüz 10 sene önce girmesine rağmen sosyal medya, akla gelen tüm kitle iletişim araçlarından çok daha hızlı ve etkili bir şekilde yayıldı. Sosyal medya ağlarının kurucuları henüz 20 ve 30’lu yaşlarında isimlerini en zengin 100 listesine yazdırırken kurdukları ağlar da tüm dünyayı akla gelebilecek her şekilde etkiledi.

Arap Baharı, Mısır Devrimi, Gezi Protestoları, Wall Street Protestoları gibi birçok toplumsal olayda başrol oynayan sosyal medya yeri geldi skandalları ortaya çıkardı, yeri geldi birçok insanı ünlü yaptı. Hatta ABD Başkanı bile çıkardığı oldu. Radyo, TV, gazete, dergi gibi geleneksel medyaya haber atlatırken, insanları bu araçlardan çok daha fazla eğlendirdi.

Hepsinin yanında işin ekonomi tarafına gelirsek, sosyal medya birçok köklü ve yeni kurulan şirket için can damarı haline geldi. Hem mevcut ürün ve hizmetleri insanlara daha iyi duyurmak hem de toplumun alışkanlıklarını kendi yararlarına değiştirmek için şirketler sosyal medyada hedef kitlelerinin peşine düştü.

MÜŞTERİLERE ULAŞMAK ARTIK ÇOK KOLAY (OLMAYABİLİR)
Her ülkeden milyarlarca insana erişmek ve mesajınızı iletmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ancak bu kolaylık şirketler için beraberinde başka bir zorluğu da getirdi. Her şirketin sosyal medyaya ücretsiz ve kolay erişimi tüketicilerin mesajlara duyarsızlaşmasına neden oldu. Bu da yeni bir ihtiyaç doğurdu: Sosyal Medya Yönetimi

KİME, NEREDE, NE ZAMAN, NEYİ NASIL SÖYLEYECEKSİNİZ?
Tüketicilerin algıları, internet ve sosyal medya üzerindeki mesaj ve reklam bombardımanı nedeniyle artık çok daha seçici hale geldi. Potansiyel müşterilerinizin mesajınızı alarak harekete geçebilmeniz için bir stratejiye ihtiyacınız var. Artık her şeyden önemlisi kime, nerede, ne zaman, neyi nasıl söyleyeceğinizi bilmeniz gerekiyor. Bu yolda tahmin yürüterek ilerlemek ise şirketleri dijital ortamdaki rekabette kaybetmelerine neden oluyor.

Kısacası; sosyal medya doğru ellerde bir şirketin can damarı haline gelirken yanlış ellerde firmalar için felaketlere bile sebep olabiliyor.

BİZ NE GÜNE DURUYORUZ?
Ruby Medya olarak sunduğumuz sosyal medya yönetim hizmetimizle şirketinizin hedeflerine uygun bir strateji belirliyoruz. Bu stratejiye uygun olarak içerik planlaması yapıyoruz ve bu planı en etkili şekilde uygulamaya koyuyoruz.

Sadece ‘boş durmasın’ diye sosyal medya hesaplarınızı güncellemek yerine şirketinizin değerlerini, ürün ve hizmetlerini, markanızı ve hikayenizi potansiyel müşterilerinize en etkili biçimde sunarak firmanızı temsil ediyoruz.

Sizin için neler yapabileceğimizi konuşmak için hemen bizi 0212 466 45 35 veya 0555 229 55 55 no’lu telefonlardan arayın veya aşağıdaki formu doldurun biz sizi arayalım.

 

Ruby Medya Hakkında…

Ruby Medya, web tasarımdan SEO’ya, sosyal medya yönetiminden e-posta pazarlamaya, internet reklamcılığından içerik pazarlamaya tüm dijital pazarlama hizmetlerini bütçe gözetmeksizin tüm müşterilerine özel stratejiler oluşturarak sunan bir ajanstır.

Zeytinlik Mah. Yakut Sok. Sağlık Apt. No: 58 / 12 Bakırköy – İstanbul

0212 466 45 35
0555 229 55 55

Hemen Başlayalım!