Sosyal Medya Reklamları

Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Sosyal Medya Reklamları

Muhtemelen sosyal ağlardan en az birini belki de birkaçını kullanıyorsunuz. Sizin gibi dünyada 2,46 milyar insan da sosyal medya kullanıyor. 2021 yılında bu sayının 3,02 milyara çıkması bekleniyor.

Peki Türkiye’de bu durum nasıl? Gördüğünüz grafik Türkiye’de sosyal medya kullanımını gösteriyor. 2017’de Türkiye nüfusunun yüzde 40.82‘sinin sosyal medya kullandığını gördüğümüz grafikte 2022 tahmini ise yüzde 44.85.

SOSYAL MEDYA REKLAMININ TAM ZAMANI!
Bu kadar geniş kitleye reklam yapmanın oldukça maliyetli bir yöntem olduğunu düşünebilirsiniz. Araştırmalar ise tam tersini söylüyor. ABD’de yakın zamanda yapılan araştırmalara göre TV, gazete, dergi ve radyo reklamlarının 1000 kişiye ulaşmasının maliyeti 10$-30$ iken sosyal medya reklamlarının 1000 kişiye ulaşmasının maliyeti ortalama 2,5$. Evet, yanlış duymadınız sadece 2,5$ (iki buçuk dolar).

 

PARAM NEREYE GİTTİ?

“Reklama harcadığım paranın yarısı boşa gidiyor, asıl sorun hangi yarısı olduğunu bilmiyorum”John Wanamaker

20. yüzyılın en önemli iş adamlarından Amerikalı perakende kralı John Wanamaker reklamın gücüne inanıyordu, ancak dönemin şartlarında reklamların ölçülebilmesi teknolojik açıdan kısıtlıydı. Günümüzde sosyal medya reklamlarıyla harcayacağınız her kuruşun işe yarayıp yaramadığını da en ince ayrıntıya kadar ölçümleyebilirsiniz. Wanamaker gibi bir ticaret devinin elinde olmayan imkanlar artık sizin elinizde.

TELEFONLARINIZ SUSMASIN!

Ruby Medya olarak sunduğumuz sosyal medya reklamcılık hizmetiyle en düşük maliyetlerle en etkili reklamları hedef kitlenizin önüne koyuyoruz.

Marka bilinirliğinizi artırmak, ürünlerinizi, hizmetlerini tanıtmak veya satmak… Hedefiniz ne olursa olsun hazırlayacağımız etkili sosyal medya reklam stratejisi ile hedeflerinize sizi ulaştıracağız.

Bizi hemen 0212 466 45 35 veya 0555 229 55 55 no’lu telefonlardan arayın veya aşağıdaki formu doldurun biz sizi arayalım.

Ruby Medya Hakkında…

Ruby Medya, web tasarımdan SEO’ya, sosyal medya yönetiminden e-posta pazarlamaya, internet reklamcılığından içerik pazarlamaya tüm dijital pazarlama hizmetlerini bütçe gözetmeksizin tüm müşterilerine özel stratejiler oluşturarak sunan bir ajanstır.

Zeytinlik Mah. Yakut Sok. Sağlık Apt. No: 58 / 12 Bakırköy – İstanbul

0212 466 45 35
0555 229 55 55

Hemen Başlayalım!