E-Ticaret

Ana sayfa » Hizmetlerimiz » E-Ticaret

“Ya değişirsiniz ya da değiştirilirsiniz”Bill Gates

E-Ticaret sitelerinin müşterilerinizi ele geçirmesinden yakınabilirsiniz ya da siz de müşterilerinize internetten satış yapabilirsiniz. Seçim sizin. Kısacası Bill Gates’in de dediği gibi ya siz değişeceksiniz ya da müşterileriniz internetten alışveriş yapacak sizi değiştirecekler.

İnternet ve teknoloji ile büyüyen, dönem ödevlerini ansiklopedi yerine interneti kullanarak yapan nesil artık iş güç sahibi ve tam anlamıyla yetişkin bir tüketici haline geldi ve artık internetten alışveriş yapmayı tercih ediyor.

E-Ticaret sitelerinin sunduğu fiyat avantajı, bu sitelerle alakalı internetin sunduğu tüketici yorumları, ürünlerle alakalı bilgiye çok daha hızlı ulaşım, ürünün kapınıza kadar gelmesindeki rahatlık, internette yapılan para transferlerinin çok daha güvenli hale gelmesi… Tüm bunlar sadece yeni nesli değil tüm tüketicileri cezbediyor.

Ve eğer siz internetten satış yapmıyorsanız tüm bu müşterileri kaybediyorsunuz ve ne yazık ki kaybetmeye devam edeceksiniz.

Ruby Medya olarak e-ticaret konusunda A’dan Z’ye çözüm sunuyoruz. Sitenizi kuruyor ve satışa hazır hale getiriyoruz. Bununla işimiz bitmiyor, sitenizin daha çok kişiye ulaşması için en iyi bildiğimiz işi yani dijital pazarlama kısmını da yapıyoruz.

Siz de değiştirilmek yerine değişmeyi tercih ediyorsanız hemen bizi 0212 466 45 35 veya 0555 229 55 55 no’lu telefonlardan arayın veya aşağıdaki formu doldurun biz sizi arayalım.

Ruby Medya Hakkında…

Ruby Medya, web tasarımdan SEO’ya, sosyal medya yönetiminden e-posta pazarlamaya, internet reklamcılığından içerik pazarlamaya tüm dijital pazarlama hizmetlerini bütçe gözetmeksizin tüm müşterilerine özel stratejiler oluşturarak sunan bir ajanstır.

Zeytinlik Mah. Yakut Sok. Sağlık Apt. No: 58 / 12 Bakırköy – İstanbul

0212 466 45 35
0555 229 55 55

Hemen Başlayalım!