E-Posta Pazarlama

Ana sayfa » Hizmetlerimiz » E-Posta Pazarlama

E-Posta Pazarlama ismini duyunca aklınıza ilk gelen kimsenin e-posta kutusunda görmek istemediği spam iletiler olabilir. Ancak doğru yapıldığında bu pazarlama yöntemi firmalara sürekli ve yüksek kazançlar sağlamaktadır. E-Posta ile pazarlama dijital pazarlama çalışmalarında önemli bir yere sahiptir. Yeni müşteriler kazanmakta, mevcut müşterilerin memnuniyetlerini arttırarak sadık müşterilere dönüştürmekte ve bu mevcut müşterilerin sürekli olarak sizi tercih etmesinde büyük rol oynayan e-posta pazarlama, istenen mesajın minimum maliyetlerle hedef kitleye ulaştırılması nedeniyle birçok firma tarafından tercih edilmektedir.

Gönderdiğiniz e-postaları kimler alıyor, kimler açıyor, kimler okuyor, kimler iletide bulunan linklere tıklıyor, bu linke tıklayanlar arasında kaç kişi ürün satın alıyor veya hizmet talebinde bulunuyor… Bunların ve daha fazlasının ölçümlenebildiği bu pazarlama yöntemi özellikle e-ticaret siteleri için olmazsa olmaz durumunda. Pazarlama çalışmalarını sadece bunun üzerine kuran start-up şirketler bile var.

Siz de daha çok potansiyel müşteriye daha uygun bütçelerle ulaşmak ve mevcut müşterilerinize ömür boyunca hizmet vermek isterseniz hemen bizi 0212 466 45 35 ve 0555 229 55 55 no’lu telefonlardan arayın veya aşağıdaki formu doldurun biz sizi arayalım.

Ruby Medya Hakkında…

Ruby Medya, web tasarımdan SEO’ya, sosyal medya yönetiminden e-posta pazarlamaya, internet reklamcılığından içerik pazarlamaya tüm dijital pazarlama hizmetlerini bütçe gözetmeksizin tüm müşterilerine özel stratejiler oluşturarak sunan bir ajanstır.

Zeytinlik Mah. Yakut Sok. Sağlık Apt. No: 58 / 12 Bakırköy – İstanbul

0212 466 45 35
0555 229 55 55

Hemen Başlayalım!