Hizmetlerimiz

Ana sayfa » Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Her şeyden önce şirketinizin ve markanızın ihtiyacı olan iyi bir web sitesi. İyi bir web sitesi bizce sadece göze hitap etmez. Görsel açıdan ne kadar iyi olursa olsun içeriği ile yüklendiği amacı yerine getirmelidir.

Hazırladığımız web siteleri sadece göze değil algılara da hitap ediyor. Amacınızı ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için kime, neyi, nerede, nasıl ve ne zaman söyleyeceğimizi biliyoruz ve tüm tasarımlarımızı bu doğrultuda şekillendiriyoruz.

Web Tasarımı Hizmetimiz ile İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın

Arama Motoru Optimizasyonu

Gittik geldik, telefonlaştık, mailler attık-aldık, en sonunda sitenizi yaptık, çok da güzel oldu. Ama tek bir problem var. Sitenizi yeterince kullanıcı ziyaret etmiyor. Burada yapmamız gereken tek şey SEO yani arama motoru optimizasyonu.

Sitenizi yaparken zaten arama motorlarını göz önünde bulundurarak kodladık ve içeriği yine arama motorlarına göre düzenledik. Bu mükemmel bir başlangıç sağladı ancak ne yazık ki yeterli değil.

Google’ın sizi kullanıcılarına üst sıralarda, rakiplerinizden daha da üst sıralarda sunması için kısacası üst sıraları herkesten çok hak etmeniz için bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.  Arama Motoru Optimizasyonu hizmetimizle internet sitenizi tamamen Google’a uygun yöntemlerle üst sıralara taşıyoruz.

SEO Hizmetimiz ile İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın

Arama Motoru Pazarlama

“SEO iyi güzel de, ben hızlı sonuç almak istiyorum” diyor olabilirsiniz. Belki yeni bir ürününüz veya yeni bir hizmetiniz var, ya da bir etkinliğinizi duyuracaksınız. Belki de yaklaşan özel bir gün için bir promosyonunuz olacak ve bunu hedef kitlenize duyurmak istiyorsunuz. O zaman Arama Motoru Pazarlama tam size göre.

Arama motorlarında üst sıraları SEO çalışmalarıyla bileğinizin gücüyle hak edebileceğiniz gibi parayla da satın alabilirsiniz. İstediğiniz arama kelimelerine bütçenize göre teklif vererek arama motorlarında hedef kitlenizin karşısına en kısa zamanda çıkabilirsiniz. Search Engine Marketing yani Arama Motoru Pazarlama hizmetimizle en düşük bütçeyle en fazla potansiyel müşteriye ulaşacaksınız.

Arama Motoru Pazarlama Hizmetimiz ile İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyanın önemini bu sitede birçok kez vurguladık. Ayrıntılı bilgi için sosyal medya yönetimi sayfamıza göz atabilirsiniz.

Artık hemen herkesin masasında, elinde hatta kolunda internet bulunuyor ve herkes öyle ya da böyle bir sosyal medya kanalında vakit geçiriyor ve insanlar beğenilerinin yanısıra şikayetlerini de sosyal medya ortamında dillendiriyor, satın alma kararlarını sosyal medya yardımıyla veriyor.

Size, markanıza ve hedeflerinize yönelik etkili bir sosyal medya stratejisi oluşturarak milyonlarca potansiyel müşteriye mesajınızı ulaştıralım.

Sosyal Medya Yönetimi Hizmetimiz ile İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medyanızı en iyi şekilde yönetiyoruz ama biraz da hızlanmanın kimseye zararı olmaz. Türkiye’de nüfüsun yüzde 40.82’si sosyal medya kullanıyor. Bu sayının 2022 yılında yüzde 44.85’e çıkması bekleniyor.

Sosyal medyada reklam yapmanın diğer geleneksel medyaya göre çok daha ucuz olduğunu da söylemek gerek. Ürün ve hizmetlerinizi, markanızı sosyal medyada milyonlarca insanın karşısına en iyi şekilde çıkarmak artık çok kolay.

Kolaylık ve ucuzluğunun yanısıra sosyal medya reklamları size en kolay ölçümlemeyi sağlıyor. Hangi reklamınız ne kadar tıklandı, hangi yaş aralığı daha çok tıkladı, tıklayanlar kadın mı erkek mi, reklamınızı görüp tıklayanlar hangi marka cep telefonu kullanıyor, nerede yaşıyor? Artık bunların hepsini görmek ve daha iyi hedef kitle oluşturarak daha az maliyetle çok daha etkili reklam yapabilmek mümkün.

Sosyal Medya Reklam Hizmetimiz ile İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın

İçerik Pazarlama

Dünyaca ünlü pazarlama gurusu Seth Godin’in 10 yıl önce söylediği “İçerik pazarlama elimizde kalan tek pazarlama yöntemi” sözü sosyal medya ve internetin dönüşümüyle gerçekleşmeye başladı.

Geleneksel pazarlama ürünü veya hizmeti satarken içerik pazarlama ise bu ürün veya hizmetin fikrini satar. Satış ve pazarlama profesyonelleri arasında çok bilinen “İnsanlar matkap değil, duvardaki deliği satın alırlar” sözü içerik pazarlamanın önemini de ortaya koymaktadır. Bu örnek üzerinden gidecek olursak, içerik pazarlamacılığı duvardaki deliği tüketiciye satar.

İçerik Pazarlama Hizmetimiz ile İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın

E-Posta Pazarlama

Aklınıza hemen sizi bunaltan anında sildiğiniz spam iletileri gelmesin. Doğru şekilde yapıldığında bu pazarlama yöntemi firmalara sürekli ve yüksek kazançlar sağlamaktadır. E-Posta ile pazarlama dijital pazarlama çalışmalarında önemli bir yere sahiptir. Yeni müşteriler kazanmakta, mevcut müşterilerin memnuniyetlerini arttırarak sadık müşterilere dönüştürmekte ve bu mevcut müşterilerin sürekli olarak sizi tercih etmesinde büyük rol oynayan e-posta pazarlama, istenen mesajın minimum maliyetlerle hedef kitleye ulaştırılması nedeniyle birçok firma tarafından tercih edilmektedir.

Gönderdiğiniz e-postaları kimler alıyor, kimler açıyor, kimler okuyor, kimler iletide bulunan linklere tıklıyor, bu linke tıklayanlar arasında kaç kişi ürün satın alıyor veya hizmet talebinde bulunuyor… Bunların ve daha fazlasının ölçümlenebildiği bu pazarlama yöntemi özellikle e-ticaret siteleri için olmazsa olmaz durumunda. Pazarlama çalışmalarını sadece bunun üzerine kuran start-up şirketler bile var.

E-Posta Pazarlama Hizmetimiz ile İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın

Sizi Arayalım

Ruby Medya Hakkında…

Ruby Medya, web tasarımdan SEO’ya, sosyal medya yönetiminden e-posta pazarlamaya, internet reklamcılığından içerik pazarlamaya tüm dijital pazarlama hizmetlerini bütçe gözetmeksizin tüm müşterilerine özel stratejiler oluşturarak sunan bir ajanstır.

Zeytinlik Mah. Yakut Sok. Sağlık Apt. No: 58 / 12 Bakırköy – İstanbul

0212 466 45 35
0555 229 55 55

Hemen Başlayalım!