Ruby Medya Hakkında

Biz Kimiz?

Ruby Medya, çözüm ve sonuç odaklı çalışan bir dijital pazarlama ajansıdır. Büyük veya küçük farketmeden tüm şirketleri sonuca ulaştırmak için çalışırız.

Ne Yapıyoruz?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlayıp müşterimizi bu hedeflere ulaştıracak ve yatırımlarının dönüşlerini alabileceği stratejiler oluşturuyoruz ve bunları uyguluyoruz.

Neden Biz?

Tüm sektörlerin ve müşterilerin farklı ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Bu ihtiyaçlara göre çözümler üretiyoruz. Sonuca ve hedefe yönelik stratejiler oluşturup sonuç alıyoruz.

Şirket Misyonumuz

Başarıyı garantileyen stratejiler oluşturmak

Ruby Medya olarak misyonumuz müşterilerimizin başarısını garantileyen stratejileri oluşturarak uygulamak.

Tüm müşterilerimizin projelerini firma hedeflerini ve amaçlarını anlayıp, sektörlerini analiz edip sonuç odaklı özel stratejiler oluşturarak büyüme ve marka bilinirliği ve sadakati sağlıyoruz. Müşterilerimizin dijital büyümelerine odaklıyız ve bu sayede hedeflere ulaştıran sonuçlar için çalışarak iyi müşteri ilişkileri kuruyoruz.

 

Şirket Vizyonumuz

Tüm müşterilerimizi hedeflerine ulaştırmak

Ruby Medya olarak müşterilerimizi hedeflerine ulaştırdığımız sürece var olabileceğimizin farkındayız.

Birlikte çalıştığımız yaratıcı zihinler ve pazarlama stratejistlerinin desteğiyle çalıştığımız şirketleri hedeflerine başarıyla ulaştırmayı kendimize vizyon edindik. Dijital mecralarda müşterilerimizi en iyi şekilde temsil ederek dijital dünyadan azami faydayı sağlamaları için çalışıyoruz.

Ruby Medya Hakkında…

Ruby Medya, web tasarımdan SEO’ya, sosyal medya yönetiminden e-posta pazarlamaya, internet reklamcılığından içerik pazarlamaya tüm dijital pazarlama hizmetlerini bütçe gözetmeksizin tüm müşterilerine özel stratejiler oluşturarak sunan bir ajanstır.

Zeytinlik Mah. Yakut Sok. Sağlık Apt. No: 58 / 12 Bakırköy – İstanbul

0212 466 45 35
0555 229 55 55

Hemen Başlayalım!